שאלות נפוצות

המהפכה הדיגיטלית של עולם הנדל״ן כבר כאן!
הפלטפורמה הדיגיטלית של HOME מחברת בין קונים למוכרים ומאפשרת למכור את הנכס שלך במהירות בחיסכון ובעוצמה.
לא מכרת – לא שילמת!
אנו מלווים אתכם בכל תהליך המכירה.
נקים עבורכם דף נחיתה יעודי לנכס שלכם -בחינם!!!!
נכין דוח שווי נכס עדכני השוואתי.
נצלם סיור וירטואלי 360 מקצועי לצפיה בנכס 24/7
נשווק את הנכס במדיות דיגיטליות, בלוחות  יד 2 ובמדיות חברתיות.
נסנן את הרוכשים המתאימים ואת
הלקוחות הרלונטים ביותר.
נרכז עבורכם את כל הצעות הרכישה שקיבלתם עבור הנכס.
לכם נשאר רק לאשר את ההצעה הטובה ביותר שתקבלו.

קונים עם HOME

כן. כאשר אתה קונה נכס עם  HOME  אתה נהנה מכל היתרונות של חברת שיווק נדל”ן מקצועית המלווה אותך בידע ומקצועית בכל שלבי רכישת הנכס!

עם HOME אתה יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים ברכישת נכס, במידה והיית מחליט לעבוד עם אחד מסוכניות  הנדל”ן המסורתיות,היית משלם בממוצע כ 2% עמלה משווי הנכס שרכשת. עם HOME תשלם רק 500 ש”ח  עבור שובר לשמירת הדירה ותנאי העסקה ל 48 שעות עד לאישור העסקה ברכישת דירה חדשה מקבלן , במידה ולא אושרה העסקה מצד בעל הנכס יוחזר התשלום.

לאחר רכישת שובר ההטבה   הנכס ישמר עבורכם   ל 48 שעות.

הצעת הרכישה שלכם  תשלח לבעל הנכס לאישור העסקה ותנאי התשלום בה .

השלב הבא, הוא חתימה על בקשת הרכישה לנכס בסך 10,000 ש”ח להתקדמות לחוזה.

לאחר שהבקשה אושרה ונחתמה על ידי הקונה והן על ידי המוכר, יוכן חוזה לעיון ויקבע מועד לחתימה .

תהליך העסקה עם HOME כולל את אותם השלבים שעושה סוכן הנדל”ן המסורתי. עם זאת, HOME מייעלים את התהליך הזה עם תקשורת דיגיטלית וחתימות אלקטרוניות בכל מקום אפשרי.

כן, לפני שאתה מתקדם להצעת רכישה עדיף שתהיה ברשותך אישור עקרוני לקבלת משכנתא.

ניתן לקבל אישור זה מהבנק שלך או מכל בנק שתבחר . על מנת לחסוך עשרות אלפי שקלים ברכישת משכנתא מומלץ להתייעץ עם סוכן  HOME – חיסכון במשכנתא מטעמנו לפני רכישת משכנתא באחד הבנקים הגדולים.

אנחנו כאן ב HOME  כדי ללוות אתכם עם כל שלב של העסקה.

בדף הנכס אתם יכולים לקבל את רוב המידע עבור הנכס  הכולל סיור וירטואלי , תמונות , מפרט, דוח שווי נכס השוואתי ,חוזה מכר, בקשת רכישה , ועוד נתונים רבים המקיפים את הנכס

אתם מוזמנים כמובן להשתמש בכל ספקי השירות שאתם בוחרים, ונשמח להפנות אתכם לבעלי מקצוע מן השורה הראשונה, עורכי דין מקצועיים, שמאים איכותיים, בנקים למשכנתאות , ומפקחי בדק בית אשר בשירותיהם השתמשנו בעבר, ואנו סומכים עליהם כדי לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

כמובן שניתן,  לאחר שההצעה שלך תתקבל, תהיה לך תקופת בדיקה תקופתית כדי להבטיח את המצב של הנכס עולה בקנה אחד עם הציפיות שלך. הסוכן  שלך ב HOME יספק לך אפשרויות של מפקחים שאושרו מראש, אבל אם אתה מעדיף להשתמש ב מפקח משלך, אתה תמיד יכול לבחור מפקח על פי בחירתך.

מוכרים עם HOME

כן. כאשר אתה מעלה את הנכס שלך ל פלטפורמת השיווק  הדיגטלי של HOME  אתה משלם 1% בלבד עבור שיווק מקיף של הנכס שלך באמצעות חברת שיווק נדל”ן מקצועית המשווקת מאות יחידות דיור.

במידה והיית מחליט לעבוד עם אחד מסוכניות  הנדל”ן המסורתיות,.היית משלם בממוצע כ 2% עמלה משווי הנכס שלך. עם HOME תשלם רק  1% ורק במידה ומכרת  את הנכס שלך.

עבור לדף ‘למכור  עם HOME ‘ ותלחץ “העלה נכס”.

לאחר מכן תוכל להעלות את פרטי הנכס שלך ולבקש דוח הערכת שווי נכס מקצועי ללא תשלום . סוכן HOME יעבור על הנכס שלך  ועל התמונות לאישור , במידה והנכס אושר הנכס יעלה לאתר ויתחיל השיווק

סוכן HOME  ישמח לענות על כל השאלות שיש לך לגבי  הרישום עם HOME.   

במידה ואתה לא מעוניין, לא נמשיך בתהליך ואין כל התחייבות בשלב זה, לחלופין אתה תמיד יכול להתקשר אלינו ישירות 8560* ונשמח לעמוד לרשותך.

לא. אתם לא מחויבים לשום דבר. אבל בכל  זאת תקבלו מאיתנו כמה הטבות, ראשית, נבצע  עבורך הערכת שווי לנכס שלך בחינם. כמו כן, תקבל גישה לדף הנכס שלך ב  HOME. מה שאתה בוחר לעשות הלאה תלוי בך.

בממוצע, אצלנו ב HOME הנכסים נמכרים יותר מהר מאשר נכסים דומים באותו טווח מחיר באזור. זוהי תוצאה ישירה של הפלטפורמה השיווקית הדיגיטלית הייחודית שלנו והאלגוריתם של HOME, המכוונים לקונים ישירות ולא למתווכים שמתקשרים אליך מיד 2.

אין בעיה. אנו מבינים כי מכירת הנכס כאשר הדיירים עדיין גרים שם יכול להיות מסובך. המפתח הוא לתאם ציפיות עם השוכרים לקבוע  ימים קבועים כדי להראות את הנכס.

צילום מקצועי של הנכס וסיור וירטואלי תלת מימדי יסננו את המתעניינים הנכונים ויעשו את  החיים קלים יותר עבור השוכרים שלך וימנעו חיכוך מיותר בין בעל הנכס לבין הדייר, הסוכן שלך יעזור לך לעבוד על כל הפרטים.

כן. ניתן לצלם באופן מקצועי כל נכס העולה למכירה עם HOME על ידי צלם מקצועי ואף הכנת סיור וירטואלי של הבית בצילום תלת מימד.  יש לך הזדמנות לבדוק ולאשר כל תמונה בפרופיל הבית שלך. אתה יכול להעיף מבט על כמה תמונות טיפוסיות על ידי גלישה באתר .

ברגע שיש לנו הבנה טובה של תכונות הנכס שלך,צוות היועצים של HOME ינתח  את נתוני המכירות הדומות מעסקאות שנעשו ברשות המיסים בסביבת הנכס שלכם,  בשילוב עם מגמות השוק המקומי. תוצאות הניתוח יוערכו לצד המטרות האישיות שלכם למכירת הנכס . היועץ שלך יספק לך דוח שווי שוק השוואתי לנכס בחינם!  לבדיקה ולדיון ולהצגה בדף הנכס.

ברגע  שאתם מוכנים .  תשלימו  את הסקירה הסופית של פרופיל הנכס שלכם, תחליטו על  אסטרטגיית המכירה עם הסוכן המקצועי שיועד לך, תאשרו את התמונות/ תוכניות  המקצועיות  שלך,  תאשרו את  הסכם השיווק עם HOME.

הנכס שלך ב HOME מתחיל לעבוד עבורך. במקביל,אנו נפעיל את מנוע השיווק שלנו עם מסע פרסום שיוביל קונים ממוקדים ורציניים שיציעו הצעות רכישה לנכס שלך.

90%  מהקונים היום מתחילים  את החיפוש של הנכס שלהם  באינטרנט.

אנחנו ממקדים את המאמצים שלנו באינטרנט, ולא רק בלוח יד 2,  הנשק הסודי שלנו הוא האלגוריתם הייחודי שלנו המכוון למחפשי דירות המבוסס על פילוח  גיאוגרפי, דמוגרפי, ורמת העניין שלו בחיפוש נכס חדש ,הבית שלך יופיע גם בלוחות הנדל”ן המובילים כמו יד 2 ו מדל”ן  אך לא רק , אלא גם בפייסבוק, באינסטגרם , ובגוגל, שליחת SMS למאגר מתעניינים בנכסים באזור ושיווק ישיר לאלפי לקוחות פוטנציאלים.

 כמו כן, אנו  לעיתים גם משתמשים בשיטות שיווק מסורתיות, כולל שלט על הנכס , מודעות דפוס מקומיות במקומון, פריטי דיוור ישיר וקידום בית פתוח. המציאות היא כי מודעה פרטית  ביד 2 כבר לא מספיקה היום כדיי להגיע לתוצאה שאתה מעוניין בה למכירת הנכס שלך במהירות ובמחיר הטוב ביותר.

כן!  אבל אצלנו יש “HAPPY HOUR” זמן קבוע – פעם בשבוע!  בו תארחו מתעניינים רציניים אחרי שראו את הנכס באתר ורוצים להתקדם בעסקה.

זה הרבה יותר נעים ונוח שיש זמן קבוע בו ניתנן לבקר לבקר בנכס בזמן המכירה, בחלונות זמן שאתם קבעתם.

בהתאם למסלול השרות שבחרתם  , סוכן HOME ישוחח, יבין ויסנן את  כל המתעניינים בנכס שלך, יסביר להם על הנכס, יענה על כל השאלות שעולות ויתאם זמן להצגת הנכס ולשמירת הנכס באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית של HOME.

כמובן, שגם אתם מוזמנים לטפל ולארח את כל ההצגות בעצמכם. במקרה זה, אנחנו רק נודיע לכם על הופעות מתוכננות ואתם לוקחים את זה משם.

רק אתם מחליטים ומאשרים את העסקה.

אנחנו לעולם לא נלחץ עליך לקחת הצעה שאינך מרוצה ממנה, שלא כמו סוכנים  מסורתיים המונעים על ידי עמידה בדמי עמלה, הסוכנים שלנו עובדים על בסיס משכורת  וההצלחה שלנו מבוססת על סיפוק לקוחות ושרות מעל הכל.

אתם תעבדו עם סוכני  HOME מרגע העלאת  הנכס  שלכם לאתר ועד לבקשת הרכישה  של העסקה. במהלך תקופת הנאמנות של 14 יום  לסגירת העסקה , אתה תהיה מלווה  על ידי עו”ד כחלק מהתהליך העסקה, הסוכן שלך ב HOME ידריך אותך וילווה אותך לאורך כל הדרך עד לחתימת העסקה.  

זאת המומחיות שלנו , אנו טבענו את המונח  טרייד אין בנדל”ן מתוך הניסיון הרב והצורך שהתקיים למאות לקוחות שרכשו מאיתנו דירה  חדשה ומכרנו עבורם את הדירה הישנה שלהם תוך שמירה על התאמת התשלומים בין קניה למכירה  וליווי פיננסי מתאים על מנת שנוכל להתקדם בבטחה לדירה חדשה.

הסוכן שלך ב HOME עושה כל מה שסוכן מסורתי עושה, חוץ מלקחת ממך עמלה ענקית. כל הסוכנים שלנו ב HOME הנם סוכנים מורשים בעלי רישיון משרד המשפטים , והם מסוגלים לענות על כל השאלות שלך לגבי הניירת. אם אתה צריך תמיכה נוספת, אתה גם יכול לדון בכל השאלות עם עורכי דין מקצועי לתחום נדל”ן.

כן, אתם עדיין יכולים למכור את הנכס  שלכם למישהו שמגיע באופן פרטי במקרה זה  עמלת השיווק שלך  ל- HOME תהיה רק 1% בלבד כאשר הדירה נמכרה.

המטרה שלנו היא לעשות את המקסימום עבור כל לקוח  HOME ואנו נעשה כל שביכולתנו כדי לעזור לך להשיג את המקסימום עבור הבית שלך, למרות מיטב המאמצים שלנו, במידה ולא תמכור את הנכס  במהלך תקופת ההסכמה לשיווק. בשלב זה, אתה יכול גם להרחיב את הרישום, ולתת לנו להמשיך לשווק את הבית, או שאתה יכול לסיים את שיווק  עם HOME.

אנחנו ב HOME לעולם לא נלחץ עליך להחליט משהו שלא נוח לך.

קונים או מוכרים נכסים בקליק

נכס חדש ב 4 צעדים

 1. בוחרים נכס ממגוון הנכסים באתר 
 2. תופסים עסקה! בהנחה מיידית או מכרז
 3. מקבלים אישור. שומרים את הנכס וההטבה
 4. סוגרים עסקה, ויש לכם נכס חדש!

אנו מציגים בפניכם עסקאות חדשות ועסקאות יד 2 ומאפשרים לכם להציע הצעות ולהתחרות על העסקה הטובה ביותר עבור הנכס שבחרתם, אתם מציעים הצעה ובוחרים את מסלול התשלום המועדף עליכם, ההצעה שלכם מוגשת ישירות לאישור בעל הנכס  במידה והעסקה תאושר, תקבלו מייל לאישור העסקה באמצעות רכישת שובר.

ניתן להנות מהנחות מיידיות על עסקאות ייחודיות עם המחיר הטוב ביותר שקיבלנו על הנכס בית NOW , בלי כל המשא ומתן המייאש, המחיר הסופי –  ישירות מבעל הנכס לרוכשים שובר הנחה באתר. 

 • רוכשים באתר שובר בסך 500 ש”ח השומר  את ההנחה,ההטבות , תנאי העסקה והתשלומים  עבור הנכס שבחרתם, במידה ולא תאושר העסקה  על ידי מוכר הנכס יוחזר התשלום. 
 • הנכס, המחיר, וההנחה נשמרים עבורכם ל 48 שעות עד לאישור בעל הנכס.   
 • מחיר הנכס וההנחה הינו סופי, שמור ומוחלט עבורכם בכפוף לאישור החברה.
 • עבור בקשת הרכישה תתבקשו לשלם סך של  9,900 ש”ח + מע”מ  כדיי להתקדם לחוזה.
 • תוספת הוצאות משפטיות בכל עסקת נדל”ן,תחול על פי הקבוע בחוק. 

תהליך הרכישה, נעשה ישירות מול בעל הנכס, באמצעות עורך דין המלווה את העסקה.      

אנו שמחים להציע לכם את שירות  HOME טרייד-אין עבור הנכס הקיים שלכם.

הצעות טרייד-אין מחושבות על ידי יועצי נדל”ן מקצועיים בעלי רישיון וניסיון, על פי נתוני שוק עדכניים בעסקאות המוצעות באזור הנכס שלכם ו עסקאות שדווחו לאחרונה לרשות המיסים בישראל.

על מנת לקבל הצעה להערכת שווי נכס ללא כל עלות מצדכם, באמצעות דוח שווי נכס השוואתי, לחצו על “הערכת שווי נכס” באתר ויועץ הטרייד-אין שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם ההצעה הטובה ביותר לשיווק הנכס שלכם בקלות וביעילות – בהצלחה!

אנו שמחים להציע לכם את שירות HOME חסכון במשכנתא.

לא חסכת – לא שילמת!

 1. ניגשים לבנק ומקבלים הצעה.
 2. מעבירים את ההצעה לבדיקה של מומחה HOME.
 3. לא חסכת – לא שילמת!

הסוד של משכנתא טובה וזולה יותר הוא התמהיל שלה.                                                               יועצי המשכנתאות המקצועיים שלנו והעסקאות הרבות אותם אנו מלווים מול הבנקים, עוזרים לנו לחסוך עשרות אלפי שקלים בעת לקיחת המשכנתא ו לכוון אתכם לעסקה המשתלמת ביותר עבורכם מול הבנק.

עמלת השירות שלנו ב  HOME חסכון במשכנתא, נעה בין 6000 ₪  ל- % 10 מהחיסכון, בהתאם להיקף ותנאי המימון. ההחזר החודשי המוצג במחשבון באתר הוא החזר ממוצע ונתון לשינויים, עלות המימון בהלוואת משתנה בין בנק לבנק  ומשתנה בין המסלולים השונים.    

חברות הנדל”ן מעוניינות להתחיל פרויקטים חדשים  וכן להפטר ממלאי קיים.

בשלב הראשוני הן צריכות להוכיח  לגורמי המימון, מכירה מוקדמת של מספר עסקאות הנדרשות לקבלת הליווי הבנקאי על מנת להתחיל בפרוייקט, ולכן הן מוכנות להעניק הנחות גדולות וכן תנאי תשלום מיוחדים למהירי ההחלטה.

בזכות מאות גולשים שרוכשים דרכנו נכסים (סוג של רכישה כמותית \חברתית) מייצר לנו כוח קניה משמעותי מול חברות הנדל”ן השונות , אנחנו מנהלים מו”מ קבוע וקשוח איתן ומעלים לאתר את המחיר הטוב ביותר שקיבלנו מכל אחת מהן עבור כל נכס, הזמין לרכישה מיידית ו/או ניתן להציע הצעות עבורו במכרז.

אנוו עושים כל מאמץ להשיג תנאים ייחודיים והנחות מיוחדות עבור חלק מהעסקאות שאנו מציגים באתר  ולכן הן  מוגבלות בזמן לרוכשים דרכנו ותנאים אלו מוגבלים בזמן על ידי בעלי הנכסים המעוניינים בעסקה מהירה. 

איפוס סיסמה

אין לך חשבון? הרשם לאתר

שליחה